سلا سلام سال نوتون مبارک:)

امیدوارم توی سیل اسیب ندیده باشید و تن همه هموطنام در سال جدید  سالم باشه و دلشونم خوش باشه

خوب چه خبرا اهدافتون نوشتین؟ امسال انشالله سال فراوانی باشه براتون توی هر چیز خوب و دلچسبی.

امسال برعکس هرسالی هیچ اهداف بلند بالایی ننوشتم و تمام تلاشم رسیدگی جدی به درونم هست، یافتن ریشه مشکلات درونی، امسال باید سال خودم باشه وبس.

داشتم فکر میکردم چرا باید اول سال کلی اهداف نویسی کنیم و دفتر پر کنیم و سال به نیمه نرسیده همه رو نصف و نیمه رها کنیم؟

علت همه اینا چیه؟ همه این بازدارنده ها درونی هست، و تا درون ادم اصلاح نشه بدست اوردن هیچ هدفی دلچسب نیست.

امسال تصمیم گرفتم برای خودم باشم و در هرچیزی اولویت رو با نوستال قرار بدم، این اولویت قرار دادن اصلا خودخواهی نیست ارزشمند داری وجود خودته. ادم تابه خودش شناسی نرسه به دیگر شناسی هم نمیرسه. تا خودتو نشناسی نمیدونی چی میخوای؟ برای چی میخوای؟ امسال 35 ساله میشم و با تمام وجودم از وقتی سی ساله شدم از دنیا لذت دیدم از دنیا اگاهی دیدم و از دنیا فهم ومنطق سراغم اومد. ومیدونم 35 سالگی هم برای من سال پختگی محض خواهد بود و لذت و فهم این جهان.

بهتون پیشنهاد میکنم حتما دوره های غیر حضوری دکتر شیری رو شرکت کنید هرچند ارزون نیستن ولی کاربردی هستن از بخشهایی با هزینه کم شروع کنید.

به دردهاتون عادت نکنیدحلش کنید و هیچ کس جز خودتون نمیتونه شمارو درمان کنه و ریشه یابی کنه. انالیز کن خودتو گریه کن ولی یکبار برای همیشه وبعدش پاشو و زندگی کن بفهم خودتو بدون که هر کاری میکنی هر انتخابی که میکنی از کجا نشات میگیره. ان شالله که امسال در شناخت خودمون موفق باشیم.

الیس در سرزمین عجایب 1 و دو رو حتما دوباره با یه دید دیگه ببنیدش.

و همچنین انمیشین مری و مکس رو برای تقویت مهارت های ارتباطیتون حتما ببنیدش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

DR. VAHID TAGHIZADEH نقد فیلم های طنز دنیا قاليشويي فارسي لات اصفهان علی کرم گنده اصفهان نرم افزار سیمرغ پلاس فروشگاه خرید دانلود فایل ایران زیبا سوز دل