سلام چطورید دوست جونا؟ احساس میکنم دیگه توی وبلاگ نوشتن حال نمیده، موافقید که توی اینستا بنویسم؟

حدود 5 روز بوشهر بودم این 5امین سفرم به بوشهر هست از وقتی توی زندگیم یادمه، بااینکه متولد این استانم ولی گذرم خیلی کم به این شهر افتاده، برا کارا شرکت دوستم رفته بودم این سری، ورفته بودم خونه یکی از دوستام که اقوام دور هم میشن، علت انتخابم واسه موندن این بود که بین بقیه اقوام دور و نزدیک خونه اینا راحتترم یه ساختمون چندواحدی دارن که کل خانوادشون باهم زندگی میکنن چندتا از خواهراش اونجا ساکنن و خیلی ادم احساس راحتی میکنه خونشون، وبسیار پر رفت و امد هستن، وزندگی خونشون جریان داره. دوستم نهایت مهمان نوازی رو به جا اورد هر شب اینور وانور بودیم، وصبحا هم ادارات مختلف بودم که کارا تقریبا خوب پیش رفت.تاخدا چی بخواد، توی این سفر فهمیدم که من خیلی اهل بیرون رفتن نیستم، واین اصلا چیز خوبی نیست و این 5 روز که با مهسا  و خواهرش بیرون بودم وبا گروه های مختلفی از دوستاش اشنا شدم، فهمیدم اینا حتما چندساعتی در روز رو به بیرون رفتن و دور همی اختصاص میدن حتما هر چندوقت یکبار مسافرت میرن، احساس میکنم من خیلی ادم محافظه کاریم برا رفاقت ورفت وامد، وبرا همین خودمو محدود میکنم، از طرفی خوش گذرونی های بقیه به مذاق من خوش نمیاد، مثلا مخاطب اصلا دوستنداره با دوستای من ودوست پسراشون بیاد بیرون، ولی نسبت به دوستام و شوهراشون گاردی نداره اما من تا رابطمون رسمی نشده نمیتونم با شوهرای دوستام اشناش کنم، از طرفی منم خودم خوشم نمیاد تنهایی با دوستام ودوست پسراشون یا دوستام و شوهراشون برم بیرون، احساس میکنم خیلی ضایعست ادم سینگل با چندتا ذوج.نمیدونم این محافظه کاری توی رابطه من با دوستام درسته یا غلط؟ از طرفی ادم تنهایی تفریح کردن هم نیستم، و میخوام امسال امتحان کنم، تنهایی مسافرت رفتن رو تجربه کنم، یااینکه تنهایی تفریحاتی برای اخر هفته ام توی تهران بچینم، میدونید همیشه زنهایی که تنهایی رو بلدن ، بلدن تنهایی لذت ببرن تفریح کنن رو از دوست داشتم، از بچگی فکر میکردم این زنها خیلی موجودات قوی هستن. خوب من برم سراغ جمع و جور کردن کارهام، و چمدونم ان شالله دوشنبه بر میگردم تهران.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Divina باغ سپیدار بالابر نفری برندینگ فروش صفحه کابینت 09194260919 02133288700 دختری ازنسل حوا Valerie