سلام خوبید دوست جونا؟

چه خبرا؟

خوب من که کلا اینجا نمیام اینستا هم که خیییییییییلی کم میام چون خیلی درگیرم.

خوب گفتم هرچی پس انداز و سرمایه داشتم گذاشتم برای اموزش خودم، و پشیمون نیستم کلاسام شروع شده و خیلی دوستشون دارم خوبی این کلاسا اینه که ادمهایی شرکت میکنن که واقعا یا شاغلن یا پی شغل مناسب و خلاصه هیچ کس واسه علافی نمیاد این کلاسارو. و اولین کلاس عمرم بودکه 5 ساعت با دقت حرفای استاد گوش کردم ولذت بردم. فعلا نمیتونم جزییاتشو بگم. تابعد.

درباره شغل امیدوارم لینک های خوبی دارم که داریم با هم یه یتم تشکیل میدیم و خوشحالیم و با ذوق داریم جلو میریم دعامون کنید که بتونیم کسب وکار حرفه ای خودمون رو راه بندازیم.

بهتون گفتم هر مسیری از زندگیم جلو میرم موانع رو حذف میکنم ادمهای اضافی و نالان و پردردسر رو حذف میکنم و دور وبر خودمو خلوت میکنم ولی در عوض اون چند نفریم که هستن با کیفیت و فول اچ دی هستن:)))

توی فیلم سنگ صبور یه متن زیبا بود که برام خیلی زیبا بود :

میگفت بگرد سنگی رو پیدا کن که بتونی حرفات رو بهش بزنی وقتی حرفات تموم شد یا تو میترکی یا سنگ تیکه تیکه میشه، من توی زندگیم سنگ صبور خیلی ها بودم کل ادم منفی دورم بودن و هنوزم تعدادی هستن که چون من سنگ صبور خوبی بودم دورم بودن واسه تخلیه خودشون.

بعدها یاد گرفتم حذف کنم ادمهای اینطوری رو و دکتر خیلی کمکم کرد.

حتی توی خابگاهمم هم همینطور روابطم رو خیلی کم ومحدود کردم و وقتم برای خودم و مخاطب و دوستای واقعیم میذارم.

حتی توی این فضای مجازی هم من دوستای زیادی پیدا کردم که بهتون بگم حتی اندازه انگشتای دست ازشون دوست حقیقی بیرون نیومد.ادمهای انرمال، خسیس، دوشخصیتی، بدبین و. رو از خودتون دور کنید بهتون اسیب میزنن.

مثلا چند وقت پیشا یه خانمی بود از اینجا اشنا شدیم من کلی بدردش خوردم بعد در نهایت تز شوهرشو نوشتم پول مارو بالا کشید وبلاک کرد.درسته خدا صدبرابر اون پول به من رسونده و میرسونه و مطئنم 100 ها برابر اونو از زندگیش میبره به انواع مختلف.

خاستم بگم تو انتخاباتون دقت کنید. از لینک های مفید استفاده کنید دور برتون پر کنید از ادمهایی که انسانن انگیزه زندگی دارن انگیزه مبارزه و تلاش.

لینک های کاری مفید برا خودتون بسازید دنبال پارتی نباشید تواناییهاتون بالا ببرید.

نترسید از تغییر خراب کنید وبسازید حتی اعتقاداتتون رو نترسید که خراب کنید نترسید از جدید شدن لذت ببرید خودتون باشید.

منم این روزها همه ی سعیم تجربه ایناست و تلاشمو میکنم برای موفقیت.

رژیمم هم شروع کردم بعد سفر و خوشبختانه خوب وزن کم کردم. همه بهم میگن واقعا لاغر شدی:))) ولی وقت باشگاه رفتن ندارم هزینه هاشم اینجا خیلی بالاست فکر کنید مثلا توی یه شهر مثل سایتل امریکا یه باشگاه کاملا مدرن با انواع ورزشها 300 هزارتومن ماهانه بعد توی کشور ما یه باشگاه داغون تاریک بی تهویه توی پایتخت هم همین حدوداست قیمتش.

مخاطب جان هم خوبه چشم بد دور. اگر جویای احوالش باشید اونم همراه من تغییر رو شروغ کرده اول تغییر شغل اونم کلاس میاد ولی تخصص خودشو واونقدر پرتلاش داره ادامه میده که استادش برگشته بهش گفته تو از اونایی که ره 100 ساله رو یک شبه میری:)ماشالله.

خوشبختانه ادم عاقل وبالغی هست توی هر چیزی و به من خیلی کمک میکنه مشاور همچین مردی امیدوارم همتون رابطه های خوبی رو تجربه کنید.ما هنوز اول راهیم هنوز داریم یاد میگیریم چطور بالغانه باهم رفتار کنیم واون سفر سراغاز خیلی چیزا بود برای ما. حتما سفر برید پارتنرتون تابهتر بشناسیدش به خصوص سفر در شرایط هیجان انگیز لازم نیس حتما سفرخارجی برید با ماشین برید یا پروازی. با یه بلیط اتوبوس به شهر کوچیک یه روستا یا هر نقطه ای که هم شما و هم ایشون محک بخوره کافی هست . اگر قرار براین بریدسفر در یک هتل لوکس و لاکچری هیچ وقت تجربه های خوبی کسب نمیکنید. دنبال راحتی نباشید لذت خودش میاد. و من سفرم رو به گیلان عزیز بااتوبوس با وجود پیاده روی هایی که توی جنگلها داشتیم و. به همه دنیا ترجیح میدم

وان شالله سرزندگیمون که رفتیم سفرهای بیشتری رو تجربه خواهیم کرد.کتاب بخونید برای رابطتون همش منتظر نباشید طرف مقابل کاری کنه شما چیکار میکنید؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کولر گازی 30000 اجنرال بازی سیاهچال در کافه بازار Laura فریادی در سکوت خندانده faran همه چی موجوده آموزش حسابداري پیامک تاپ