سلام خوبید؟امیدوارم روزگار به کامتون باشه.

نمیدونم هنوز کسی اینجا هست یانه، میدونم رفتنم طولانی شد، درگیر چالش های بد روحی بودم و هستم، مخاطب سعی داشت برگرده ومن باتمام وجود مقاومت کردم به اون رابطه برنگردم، و برنگشتم، چیزی درون من نیست که اسمش عشق ومحبت باشه، یه ادم سرد سطحی بدی شدم، از چالشهام با تریون بگم که کلا فاصله دعواهامون بسیار زیاد شده و کمتر همو آزار میدیم پنج نفرشدیم این تیم چند نفره داره خوب مچ میشه باوجود همه دعواها و درگیری های بینمون که مسائل شخصی نیست و بحث کاره، همچنان من از قدرت وموقعیت خوبی برخوردارم و کارهای اصلی کارگزاری بامنه، و تریون خیلی جدی ابایی نداره که قدردانم باشه و ساپورتم کنه، ومن دیگه کلا کاریش ندارم به همه چی میخندم بچها با یه حال بدیم میخندم خیلی سطحی طور بد، مشتریا خاطر خواهم شدن میخندم فحش بدن میخندم، ولی خوب از ذرون داغون و تنهام، و هیچ یاری نیست بتونم روش حساب کنم، اقای ی رو خیلی اذیت کردم جوری که ازم زده شد بعد به طور اتفاقی بر حسب کار با داداشش اشنا شدم و این باعث شد رابطه منو اقای ی بهتر بشه و خیلیم حسادت کنه، داداشش رپزانه پی ام میدخ ادم جالبیه حرفای مشترک زیاد داریم و عملا نشون میده ازمن خوشس اومده و این اقای ی رو عصبی میکنخ ولی خوب خودش خواسته جزییات رابطمون بهش نگم که اذیت نشه، ومن هیچ قصدی ندارم نه درباره ی نه داداشش ب، ب یه شرکت بزرگ برق فشار قوی داره و آدم موفقی ولی خوب زندگیش پراز زنهای زیاد مشروب خوری ووابایی نداره از من پنهون کنه و صادقانه میگه که چی هست و داره چکار میکنه و بامن شروع کرده به چالش کم کردن مصرف مشروب و رژیم، خودمم رژیمم باشگاهم ثبت نام کردم و یه جلسه رفتم، عمیقا دلم یه رابطه خوب و آروم و محکم میخواد ولی ازشما چه پنهون خودم اهل هیچ رابطه قوی محکمی نیستم!!!!از اقای الف بگم که دیوانه وار در عاشقی جلو رفته ومن بهش میلی ندارم بسیار حساس شده به همه چی میخواد گیر بده من محل نمیدم اجازه نمیدم بهم نزدیک بشه. ولی خودمم ازاین اوصاعم اصلا راضی نیستم نمیتونمم خودمو راضی کنم پا بذارم توی یه رابطه تعهد بدم.شرایط کاریم همچنان سخته و مسئولیتها هر روز بیشتر میشه. دیگه عین سابق کارمو دوستندارم صبحها دوستدارم بخوابم، شاید بخاطر این شهر کوفتی یا نه روحیات خودم. دارم سعی میکنم خودمو بسازم دوکیلو کم کردم متاسفانه ۸۵کیلو شدم که باقد ۱۷۱من درسته خیلی چاق نیستم ولی اضافه وزنم اذیتم میکنه. و ازباشگاهمم خوشم نمیاد مربیش میگه بیا خصوصی که اونم برامن گرونه، وسعی میکنم بااین شرایط مچ بشم. شناهم کارتشو هدیه گرفتم یکم برم شنا احساس میکنم دچار روزمرگی شدم پول تفریح هم ندارم بخاطر همین اوصاعم بهم ریخته.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Tymica فصل شکوفه ها آموزشگاه موسیقی زیورآلات و جواهرات خاص دیجی رو پرداخت سامان ویکی انتی ویروس Jake