سلامممممم

خوب من برگشتم البته نه به صورت کامل چونکه واقعا حرفی برای گفتن ندارم، احساس میکنم نوشتنم بیهوده شده نه به حال خودم سودی داره نه دیگران تا سود دوطرفه نباشه هم ارزشی نداره انجامش، حالا ممکنه عده ای قلیلی هم کارشون فضولی باشه و لذت ببرن تو هی بنویسی اونااز زندگیت و احوالاتت خبر دار بشن که همون بهتر که ننویسی و تو فضولی خودشون بمیرن:)))

خوب راستش 25 شهریور استعفا دادم و هرچند مدیریم قبول نکرد و بعد از اون چندباری تماس گرفتن و ایمیل زدن و حتی حقوق اخرمو نگه داشتن که من برگردم سرکار وبرنگشتم ومجبور شد تسویه کنه بعد دوماه چون واقعا دلیل منطقی نداشت و من نمیخواستم باهاشون کار کنم و برنامه دیگه ای برای زندگیم داشتم. برنامه های که میدونم شخصیت من کارمندی نیس و اصلا هم ادمی نیستم دستور پذیر باشم به همین خاطر پروژه ای کار کردن از جمله همین کار خودم تولید محتوا و سوو، خیلی کارهای خوبی هستن که میشه توی خونه انجام داد و از جمله سرمایه گذاری توی بورس و.

که من دستی در همش دارم و راضیم شکر خداو صد البته با لینک های خوبی اشنا شدم و داریم روی یه مهارت هایی کار میکنیم که پولساز هست و ولی یکم زمان بر هست اموزشش. و خوشحالم که کارمند نیستم:)))))))

خوب این مدت اتفاقات خوبی افتاد چند ادم از زندگیم حذف شدن که بار منفی زیادی داشتن و خوشبختانه خدادوست های خوب و مثبتی سرراهم قرار داد که همراستا داریم باهم پیش میریم.

مخاطب جان هم خوبه، و باهم مدتی رفتیم سفر پیش دوست وبلاگی که هر چه از خوبی خودش و خانوادش بگم کم گفتم و خیلی بهمون محبت داشتن ولطف کردن و تجربه های توی این سفر داشتیم که توی رابطمون خیلی موثر بود تموم این سالها یکطرف تجربه این سفر هم یکطرف که خیلی توی تصمیمون اثر داشت به نقاط قوت و ضعف هم پی بردیم هم اختلافاتی داشتیم هم روزهای خوش وخرم. که در مجموع لذت بخش ترین سفر زندگیم بود. و یکی از نکات خوب شخصیت مخاطب اینه که هرچی پول توی جیبش داره رو با کمال میل برای من خرج میکنه، اینکه خسیس نیس ویژگی خیلی مهمی که باعث شده من اصلا ادم پرتوقعی نباشم چون مطئنم از هرچیزی بهترینش رو برای من میخواد و همکاریش توی سفر خیلی خوب بود.

اگر خدا بخواد دیگه میریم برای ازدواج توی تابستون و صحبت با خانواده ها:)

خوب شما چه میکنید خوش میگذره؟ کیا کنکور قبول شدن کیا تغییر کردن توی زندگیشون؟؟ تغییراتتون بگید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Lorena اولین و بزرگترین مرکز تشخیص رنگ اتومبیل در استان کردستان شهرستان سنندج فروش بسته ایرانسل همراه اول باتخفیف کلاس شادی sheler.parsablog.com معرفی سایتهای مفيد، کاربردی و جالب باولایت تاشهادت دانلود آهنگ جدید ایرانی مطلب سرا - مطالب عمومی و دانستنی Valerie