سلام:) اخ چقد دلم برای کیبرد لب تابم و تق وتق صداش تنگ شده بود:**

خوب خونه خودم نت ندارم چون خط تلفن نداره، و من درگیری دارم سر نت با چند شرکت هنوزم هیچ کدوم نتونستن راهی پیدا کنن مثلا با سیم کارت یا وایرلس بتونن با یه هزینه معقولی نتم رو وصل کنن، باید جدا پیگیری کنم نیاز دارم من تی وی ندارم اهل دیدن سریالهای ابکی ترکی وفارسی هم نیستم، ولی عشق من فیلم دیدن و سریالهای درست ودرمونه. این تنها سرگرمی که به همراه موسیقی برای لحظاتی که میام خونه دوست دارم انجامش بدم،

امیدوارم بتونم با یه هزینه معقولی از پسش بربیام.

خوب محل کار امن واروم شده چن تقسیم کار شده تقریبا من خسته که نمیشم هیچی خوابم میگیره از بیکاری،

چالش جدیدمون ناهاره، که ناهار ما به عهده شرکت هست، ولی خوب هنوز به یه توافق نرسیدیم من نیاز دارم که غذای کم کالری دارم، ولی غذایی که شرکت سفارش میده از بهترین رستوران شهر هست، که مطمئنا هم چرب هم پرکالری ولی خوبیش اینه برنجش هندی نیست، امروز اون مسوول اموزش به نظرم پیشنهاداتش از وقتی اومده عالی بوده، گفت میرم صحبت میکنم غذارو ارزونتر حساب کنن چون ماباید مابه تفاوت غذا رو از جیب پرداخت میکردیم، گویا با رستوران سراین موضوع به توافق رسیدن، دومین موضوع هم اینه که گفت منوی پیشنهادی بنویسید بچها نوشتن چون من مشغول بودم، قرار شد منوی شرکت ببرن برای رستوران که اونم قرار شده بهشون اطلاع بدن برای توافقش.اوووف بشه خوب میشه

باید حسابی هزینه هامو کنترل کنم، مجبورا ناهار که باید بخورم باید شام رو حذف کنم، صبحانه رو پروتیین بیشتری بخورم باشگاه هم که دیگه اوکیه، صحبت کردم باهاشون متاسفانه به کلاس یوگا نمیرسم ولی به کلاس بدنسازی وفیتنس میرسم:) هزینه هاشم زیاد نیست

از بقیه حواشی هم خبری نیست:)))))) کلا در یه حال متعادل ارومی دارم پیش میرم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شبکه اجتماعی فیسنگاه دانلود تحقیق Jeff Amber رهاییی زندگی مُوَقَت Mike Professor سیمکا