سلام دلبرا خوبین

منم شکر روزگار میگذرونم باید اعتراف کنم الان که دوروز بارونه تحمل این شهربرام آسونتر شده، ولی همچنان بامردم این شهر غریبه ام.مشغول بایگانی هستیم و با یه ام ملایمی مشتریا حرصشون کمترشده و با یه تعداد مراجعه کننده منطقی روبه روهستیم منظورم ازنظره تعداده نه طیف و ویژگی آدمها.

تعطیلات خوب بوده چون یه روز درمیون میریم سرکار ولی تنظیماتم بهم ریختهباید ریسیت فکتوری کنم.چون شدیم 5نفر بهترشده من فکر کنید کار پنج نفرو انجام میدادمالان کلا میرم سرکار انگار تعطیلاتم.

دراین کار ملایم و لطیف میگذره و دارم همکار جدیدو میشناسم و به علایق و سلایق مشترکی رسیدیم، دیروز دوساعت رفتم تو بارون قدم زدم برامردم این شهر اینم عجیبهبعدم سبزی آش خریدمو و اومدم آش پختم برا همکارهم کنارگذشتم آخرشب اومد برد کلیم تشکر کرد. تریون دیگه نمیتونه نزدیکم بشه چون شلوغه دورمون و من رقیبشو دوستدارم مدام فکر راحتی ماست و افزایش امکانات شرکت.منم یکم دلم عمیقا تنهایی بیشتری خواسته، نمیدونم چرا؟ حتی دوستندارم برم خونه تااین حد تنهایی میخوام، مخاطب دیروز استوری گذاشته بود واسم خوب منم ناراحتم پاییز هم ادمو یاد همه بدهکاریهاش میندازهولی خوب گذشته ها گذشته و من برام اون رابطه دیگه تموم شده. دلم ماشین میخواد بدیها که تموم بشن دوستدارم هدف گذاری بعدیم خرید ماشین باشهخبری از هوووچ کس دیگه ای دوروبرم نیست

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لوازم یدکی پرتال جامع علوم_پایگاه خبری از کجا بنر سفارش بدیم و قیمت در بیاریم؟ سیر تحول Derrick تکنولوژی شاه دی ال | دانلود رایگان فیلم | دانلود سریال یا صاحب الزمان youmovise نوین رسام